Atsauksmes

Mēs īrējām mantijas no Mantijas-Tev divus gadus atpakaļ, kad mūsu bakalaura grupai bija izlaidums. Uz citu mantiju fona mūsu mantijas izskatījās vislabāk. Šogad maģistra izlaidumam atkal izmantojām Mantijas-Tev piedavātās mantijas un arī šoreiz mūsu grupa izskatījas visforšāk. Paldies par sadarbību!

Santa, LU Ekonomikas un vadības fakultāte, 2022

 

Mūsu grupai palūdza savlaicīgi atsūtīt uz e-pastu grupas sarakstu. Izlaiduma dienā Mantijas-Tev pārstāvis jau gaidīja mūs ar izdrukātu sarakstu un mums nevajadzēja tērēt laiku vārdu un uzvārdu ierakstīšnai. Pateicoties savlaicīgi sagatavotam sarakstam, mēs mantijas saņēmām ļoti ātri. Pat paspējām nofotgrafēties pie LU centrālās ēkas pirms oficiālās ceremonijas

Ilze, LU Ekonomikas un vadības fakultāte, 2022

 

Ļoti ērtas mantijas! Mantijas tiek uzvilktas pār pleciem kā apmetnis. Labs risinājums, jo mūsu meitenes pārdzīvoja, ka velkot mantiju pāri galvai tiks sabojātas frizūras, kuras mēs visas tik rūpīgi veidojām!

LU Ķīmijas fakultātes meitenes, 2023

 

Наша группа заранее готовилась к выпускному и мы внимательно изучили все предложения в городе. Мантии Mantija-Tev, похоже, единственные мантии в городе, которые пошиты из костюмных тканей. На выпускном наша группа была самая красивая!

Olga, RPIVA Imanta, 2021

 

Firmas pārstāvji atbrauca pie mums stundu pirms izlaiduma un palīdzēja mūsu grupai apģērbties. Mantijas atveda vairāk, nekā mēs pasūtījam, tāpēc katrs varēja izvēlēties sev vispiemērotāko mantiju pēc garuma un bez steigas piemeklēt ērtākā izmēra cepuri

Dace, LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, 2022

 

Mēs bijām 34 cilvēki grupā. Pasūtot mantijas, mēs vienojāmies, ka esmu grupas kontaktpersona un man pienākas mantija pa brību.Man bija pienākums atsūtīt grupas sarakstu un pārbaudīt, vai visi koļeģi ir saņemuši mantijas.Man mantijas komplektu tiešām iedeva pa brīvu. Paldies, ka pildat savus solījumus!

Māris, LU Vēstures un filozofijas fakultāte, 2023

 

Mūms izlaidums notika 18:30. Pirms mums šājā dienā bija vēl divi izlaidumi. Visas pēc iepriekšējā izlaiduma atgrieztās mantijas tika liktas kaudzē, bet mums izsniedza tīras, izgludinātas mantijas,kuras sagatavoja speciāli mūsu grupai. Liels paldies par Jūsu pakalpojumiem!

Martina, LU Matemātikas fakultāte, 2023

 

Mēs izdomājām no visiem kolēģiem savākt naudu centralizēti un samaksājām par mantiju īri dažas nedēļas pirms izlaiduma. Trīs cilvēki no mūsu grupas pedējā brīdī paziņoja, ka nevar ierasties izlaidumā. Mantijas atveda visai grupai, bet par trim komplektiem naudu atgrieza, jo esot jāmaksā tikai par faktiski saņemto mantiju skaitu. Visi, pat tie, kuri nebija izlaidumā, palika ļoti apmierināti ar firmas pakalpojumu un attieksmi pret mums. Paldies!

Nikolajs, RTU Ķīmijas fakultāte, 2020

 

Jau piecus gadus mūsu fakultāte nomā mantijas no Mantijas-Tev. Man, kā izlaiduma organizātorei, ir ļoti svarīgi, lai firma profesionāli pildītu savus pienākumus un es varētu uz to paļauties. Katru reizi firmas pārstāvji atved mantijas savlaicīgi, izkarina instrukcijas un iepriekš sagatavotus absolventu sarakstus, kā arī optimāli organizē studentu plūsmu gan izsniedzot, gan pieņemot mantijas. Mēs esam vismaz 250 cilvēki un mūs paspēj apkalpot vienas stundas!

Ārija, LU Informātikas fakultāte, 2023